SPOŠTOVANI STARŠI IN BODOČI PRVOŠOLCI!

Vabimo vas k vpisu učencev v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2022/2023, ki bo potekal vsak delovni dan

med ponedeljkom, 14. februarja 2022 in petkom, 18. februarja 2022,

od 8.00 do 12.00 ure ter od 16.00 do 19.00 ure.

Vpisovali bomo otroke, ki so rojeni v letu 2016.

V prilogi tega pisma ste prejeli:

• Soglasje staršev za posredovanje podatkov ZDL (za sistematski pregled učencev)
  • Prijavnica za jutranje varstvo, OPB in dežurno varstvo
  • Prijavnica za NIP TJA (tuji jezik angleščina)
  • Ob vpisu boste posredovali še: ime, priimek, datum in kraj rojstva, EMŠO in naslov prebivališča bodočega prvošolca

(imejte s seboj otrokovo osebno izkaznico ali potni list), ter podatke o starših/skrbnikih: ime, priimek, naslov prebivališča, telefonsko številko in e-poštni naslov (imejte s seboj osebni dokument).

Zaradi preprečevanja širjenja okužb vas prosimo, da vse priloge izpolnite doma in jih ob vpisu otroka na šoli le oddate vpisovalcu.

Prosimo vas, da ob prihodu upoštevate omejitve, ki jih je šola uvedla, skladno s priporočili MIZŠ, NIJZ in MOL, obvezno pa je tudi izpolnjevanje pogoja PCT.

Za dodatne informacije lahko pokličete šolsko svetovalno službo na telefonsko številko 01/420 19 63 od ponedeljka do petka med 8. in 15. uro.

PRIPONKE:

1. Vabilo staršem na vpis bodočih prvošolcev