ČETRTNA SKUPNOST TRNOVO 2014

V četrtek, 9.10.2014, smo se odpravili na proslavo dneva Četrtne skupnosti Trnovo na OŠ Trnovo. Tam smo šolo predstavili s tremi  točkami. Učenci od 2. do 5. razreda so recitirali pesem v različnih jezikih, ki se govorijo na naši šoli. Lahko ste tako slišali poleg slovenščine, še ruščino, bosanščino, albanščino, srbščino ter makedonščino.  Tanja in Arnel sta recitirala pesem o slovenski ljubezni, ki je bila odlična uvertura v nadaljnjo predstavitev . Za konec so učenke 8. razreda dvignile vzdušje v telovadnici OŠ Trnovo s predstavitvijo narodnih plesov z območja Balkana. Zvoki polke, šote, užičkega kola, turškega kola ter vlaškega kola so poželi veliki aplavz in navdušenje med občinstvom.  Ponosni na svoj nastop ter navdušeni nad pohvalami, ki smo jih poželi, smo zaključili delovni dan.

Učitelji smo zelo ponosni na naše učence!

Četrtna skupnost Trnovo 2014