Pa smo na polovici preživetega časa v CŠOD Čebelica. Dan je bil še bolj poseben, ker se nam je pridružil gospod ravnatelj, ki smo se ga zelo razveselili. Z nami se je odpravil v bližnji gozd. Ko smo prispeli smo se v krogu pogovarjali o tem, kako bi preživeli v gozdu. Različne ideje so nas pripeljale do spoznanja, da je pomembno imeti dobro zavetje. Iz šotorskih kril, vrvi in vej so si učenci izdelali čisto prave bivake, ki so jih predstavili svojim sošolcem in sošolkam. Skupaj pa smo ugotavljali tudi, če bi bili bivaki dovolj močni v vseh vremenskih razmerah. Po izdelavi bivakov je sledilo pospravljanje in družabne igre ter raziskovanje gozda s prav posebnimi lupami.Po kosilu in popoldanskem počitku smo imeli še dejavnost lego pravljičarji. Iz lego kock so učenci sestavljali prizore iz katerih so tvorili pravljice. No, pa smo ugotovili, da imamo med nami prave lego pravljičarje.

Učiteljica Elizabeta