Na Cesti dveh cesarjev se izvaja asfaltiranje cestišča.

V torek, 8. junija 2021, bo dovoz šolskega avtobusa na običajno postajališče šolskega avtobusa dostopen, vendar so predvidene zamude.

V sredo, 9. junija 2021, pa bo Cesta dveh cesarjev zaprta zaradi asfaltiranja (izjava delovodje gradbišča), zato bodo morali učenci s Ceste dveh cesarjev oditi na postajališče proti Cesti v Mestni Log – po prostem pločniku bodo odšli do rondoja in od tam 40-50 m do ograje (razvidno na fotografiji) ob cesti, kjer jih bo čakal šolski avtobus za odhod v šolo in na isto mesto jih bo tudi pripeljal iz šole. Predvidoma naj bi bilo asfaltiranje zaključeno do četrtka, 10. junija 2021, ko bo šolski avtobus ponovno ustavljal na običajnem postajališču na Cesti dveh cesarjev.

Hvala za razumevanje!