Spoštovani starši in učenci,

uradno vas obveščamo, da je šola, po odločbi MIZŠ, zaprta do 8. 11. 2020. Učenci so zato na podaljšanih počitnicah.

Glede na situacijo v državi, predvidevamo, da se bo od 9. 11. 2020 pouk odvijal na daljavo (odvisno od epidemiološke situacije), zato bomo jutri po pošti posredovali učencem uporabniška imena in gesla, ki jih bodo uporabili za dostop do programa Teams, preko katerega bo potekalo del izobraževanja na daljavo. V primeru, da pošte ne boste prevzeli iz različnih razlogov, se za dodatne informacije, od srede, 4. 11. 2020 naprej, obrnite na razrednike svojih otrok preko elektronske pošte. Ostala navodila boste dobili starši preko elektronske pošte od razrednikov do konca tega tedna.

Želimo vam predvsem, da ostanete zdravi, poskrbite za redno gibanje v naravi, za zdravo prehrano, sproščeno igro in preberite kakšno dobro knjigo.